SVARGA&MARKOSOLI – це творчий тандем двох брендів зі спільними поглядами на розвиток української культури. Разом та по окремості ми будуємо мости для просування етнологічної спадщини в сучасну моду. 

Ми маємо за мету закодовувати традиції в повсякдення кожного українця. Хочемо, щоб мода стала носієм національної свідомості. Адже зовнішній вигляд відображає спосіб мислення людини, її світогляду та цінностей.

У колекції SVARGA&MARKOSOLI ми презентуємо прикраси ручної роботи в етностилі, створені шляхом поєднання двох важливих елементів української культури – вишивки та прикрас. До лінійки ювелірних виробів входять сережки, підвіски та намиста, виготовлені зі срібла та бавовняних ниток. Вироби мають мінімалістичний дизайн, що дозволяє вільно стилізувати прикраси під будь-який образ. 

Образи, які слугували натхненням для колекції взято з історичного контексту. Адже традиційно українки обирали прикраси із зображеннями птахів, побутових предметів. прикраси дутих форм чи ж у формі півмісяця.  Часто вироби додатково доповнювали камінням, намистинами тощо.

У нашій колекції поряд з давніми орнаментальними мотивами сміливо вживаються більш нові рішення. Додавши вишивку та ниткові композиції, ми органічно з’єднали різні форми мистецтва в окремий цілісний продукт, що набув яскравого характеру українськости.
Плекаймо тенденції свідомої моди, де кожна деталь оживає історією!


Колір
Колір малюнку
Матеріал