Український бренд вишитого одягу

Львів, вул. Театральна, 23

Про нас

ПРО НАС

Ми український бренд вишитого одягу SVARGA

Вишивка для нас є частиною сучасного життя та зв’язком з нашим минулим

Основною ціллю SVARGA – є нагадувати українцям про їх походження та подарувати ниточку, що єднає нас, відновити давні традиції вишивки та дати їм нове життя

Ми досліджуємо старовинні орнаменти та на їх основі створюємо сучасний одяг з натуральних тканин, використовуємо якісні лекала та фурнітуру.Постійно розробляємо сучасні моделі чоловічих та жіночих вишиванок, суконь та парних образів з льону,  бавовни та віскози.

В травні 2022 року ми запустили проєкт “Вишивана Україна”, метою якого є популяризація української вишивки, особливо тих регіонів,  які найбільше постраждали від нападу росії. Маємо за мету продовжувати колекцію вишиванками всіх регіонів України. В ній ми дослідили старовинні крої жіночих вишиванок, орнаменти восьми регіонів та створили сучасні блузки з автентичною вишивкою: Криму, Донеччини, Харківщини, Луганщини, Київщини, Яворівщини, Полтавщини, Чернігівщини, а також Польщі- як знак вдячності за підтримку та допомогу.

Ще одним проєктом над яким ми зараз працюємо є “Франкова вишиванка”. Де ми співпрацюємо з Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка та  відтворюємо вишиванки з фондів цього музею.

Першими було  створено три вишиванки “Рідня”  з орнаментом, який взятий з вишиванки невістки Івана Франка Ольги Білевич

Наступними стали чотири яскраві вишиванки парні “Долина” та “Юстин” і “Юстина”. Вишиванка, орнамент якої відтворено на них з Долинського району, що на Івано-Франківшині.

Незабаром з’явиться репліка вишиванки самого Івана Франка.

В грудні 2022 року ми презентували колекцію “Гуцульські кахлі”, в якій втілили візерунки з розписів на печах та п’єцах в наших Карпатах.

Наш магазин розташований в центрі Львова на вул. Театральна, 23

Наш Instagram- https://www.instagram.com/svarga_ua/ 

Наш Facebook- https://www.facebook.com/LvivSvarga 

Наш Tik Tok- https://www.tiktok.com/@svarga_ua 

Підпишіться на розсилку

Підпишіться на ексклюзивні пропозиції, новини та акції

Колір
Колір малюнку
Матеріал