Український бренд вишитого одягу

Львів, вул. Театральна, 23

Колекція “Гуцульські кахлі” створена за мотивами розписів на кахлях, з яких колись, а подекуди й досі складаються пічки в наших Карпатах.

Кахлі- це керамічні плитки, які мають художньо-декоративне призначення, їх використовують для оздоблення осель, фонтанів, палаців тощо. Вони добре зберігають тепло, що робить їх, ще й дуже практичним оздобленням для печей та  п’єців. 

Саме гуцульські кахлі є унікальними. На них втілені розписи, які зображують повсякденне життя гуцулів: чоловіків з плугами, танці, домашні турботи господинь, сільську худобу, знать на бричках, чудернацькі квіти.

В них місцеві люди втілювали свої вірування, п’єци були оздоблені символами, кожен з яких мав своє сакральне значення. Головними символами, які обов’язково розташовували зверху п’єца були зображення св. Миколая та церкви, як оберегів дому.

У вишиванках з колекції “Гуцульські кахлі”, ми зберегли колористику з цих витворів народного мистецтва, це коричневі, блакитні, сірі, білі, помаранчеві та зелені кольори.

Поєднання цих кольорів такі ж теплі як і п’єци з яких вони взяті. Той хто був в Карпатах точно впізнає гуцульські розписи в вишивці з цієї колекції.

В  колекцію увійшли два парні образи “Кугут” та  “Косиці” та блузки з віскози “Косиці” та “Досвіток”

Ці вишиванки гарно доповнять святкову різдвяну атмосферу та додадуть тепла та затишку. Кольори та візерунки на них точно змусять вас милуватися та роздивлятися.

Придбати жіночу вишиту блузку “Кугут” можна за посиланням

Підпишіться на розсилку

Підпишіться на ексклюзивні пропозиції, новини та акції

Колір
Колір малюнку
Матеріал