Український бренд вишитого одягу

Львів, вул. Театральна, 23

Українська народна спадщина є найціннішим скарбом для бренду SVARGA .

А найбільшим натхненням є українці, які й надихнули нас створити колекцію сучасних вишиванок “Вишивана Україна” у яких втілена вишивка з семи регіонів.

Останні майже три місяці кожного дня невимовно ранять нашу Батьківщину, а найбільшою розрадою є історії які показують, що немає сильнішої нації ніж УКРАЇНЦІ.

По всьому світу Українці асоціюються з супергероями, неймовірними людьми, які борються за свою землю за її честь, за мирне небо та світле майбутнє.

І воно в нас неодмінно буде… адже без минулого немає майбутнього.
Ми вміємо плекати свої традиції, чути голос предків та передавати його наступним поколінням.

Наша колекція “Вишивана Україна” покликана показати, що ми всі велика родина, від Луганська до Яворова, від Києва до Херсона. Немає східної та західної України, ми єдині, сильні та непереможні і такі рідні та близькі між собою.

Харківщина, Київщина, Луганщина, Яворівщина, Донеччина, Крим – всі ми один неймовірний народ.

Також в нашу колекцію увійшла вишиванка з традиційними орнаментами Польщі, як знак вдячності за підтримку та допомогу. Ми хочемо популяризувати польську культуру та традиції.

При створенні кожної моделі наша команда використовувала за основу не лише вишивку окремого регіону (яку ми не осучаснювали та прагнули залишити автентичною), а й крій вишиванок, який ми пристосували до сучасних тенденцій та потреб сучасних жінок.

Більш детально про кожну із наших вишиванок.

Донеччина. Модель створена на базі автентичної орнаментики вишиванних рушників Донецького регіону.

Луганщина. Поряд з класичним червоним вишиванкам Луганщини притаманний і блакитний, як символ безхмарного неба і межуванням з чистими водами чорного моря.

Харківщина. Орнаментика харківщини зачаровує екзотичними квітковими елементами викладеними по принципу грецького меандру

Київщина.Вишиванка стала дрес-кодом ще за часів Київської русі. Калиново-червоний колір в поєднані з темними тонами став класикою української вишивки

Яворівщина. Яворівська вишивка є однією з найколоритніших серед українських орнаментів. в ній поєднані яскраві кольори та незвичні квіти. багатобарвність, грайливість яворівської вишивки торкає радістю кожне серце.
Крим. Унікальна кримсько-татарська вишивка є частиною української культури, вона внесеНА ДО СВІТОВОЇ СПАДЩИНИ ЮНЕСКО.

Польща. Братня підтримка народу польщі надихнула нас на створення моделі із використанням елементів народного одягу з експонату польського Музею в Пшеворську.

Підпишіться на розсилку

Підпишіться на ексклюзивні пропозиції, новини та акції

Колір
Колір малюнку
Матеріал